Smartfon Samsung Galaxy Note 9 128 GB Ocean Blue.

Oto-urządzenie marzeń dla tych, którzy mają niewiele możliwości nie tylko przeciętnego smartfona, ale także większości flagowych. Duży 6.4-calowy ekran z rekordową rozdzielczością, najfajniejsze nadzienie z systemem chłodzenia i, uwaga, do terabajtów pamięci. Tradycyjnie dla Note obsługuje rysik S Pen, który ma teraz do 4096 stopni czułości, a skaner odcisków palców, wykrywanie twarzy i skaner siatkówki, w połączeniu z Knox i innymi chipami, pozwoli Ci nie martwić się o bezpieczeństwo danych.

Wiele osób ma dysk twardy o pojemności 1 TB, służący do przechowywania tego, co nie ma czasu na demontaż, ale szkoda go kasować. Niektórzy posiadacze najwyższej klasy konfiguracji laptopów mają dysk SSD o pojemności 1 TB. A W Galaxy Note 9 zainstalowano od 128 do 512 pamięci wewnętrznej, jeśli to możliwe, aby umieścić szybką kartę o pojemności do 512 GB. Jak to się stało, że tyle pamięci mieści się w tak małym pudełku? Łatwo, trudniej było tam zmieścić baterię 4000 mAh, aby telefon dokładnie żył przez cały dzień i nie musiał prosić o powerbank od przyjaciół lub kolegów.

Wypuszczając Galaxy Note 9, Samsung postawił wszystkim zadanie: czy smartfon to czy już komputer? Nie tylko, że w momencie wydania urządzenia takich cech nie ma nigdzie indziej, więc także tryb DeX pozwala na podłączenie do niego monitora i pracować jako zwykły komputer stacjonarny. Oczywiście nie ma Photoshopa, Tri-DE-Max lub AutoCAD, ale z prostymi aplikacjami roboczymi w tym trybie można pracować w pełni, a konieczność przesyłania lub oczekiwania na synchronizację znika. Funkcje Note 9 zapewniają wygodną pracę w tym trybie.

Fajny telefon i kamera muszą być odpowiednie. Uwaga 9 połączyła prawdopodobnie wszystkie żetony: tryb zwolnionego tempa do 960 FPS, podwójny aparat główny (jeden z zoomem optycznym, a drugi ze zmienną przysłoną f1. 5-2. 4 – te żetony Samsunga już pokazały), potężny błysk i szybki autofokus. Wideo, oczywiście, jest rejestrowane w 4K, a inteligentny system poprawia zdjęcia w podróży, a także wie, jak robić zdjęcia z wyprzedzeniem i seriami, dzięki czemu można wybrać najbardziej udaną ramkę. Selfie smartphone też sprawia, że doskonałe.

Galaxy Note 9 obsługuje ładowanie bezprzewodowe, a także Qualcomm Quick Charge 4 do szybkiego ładowania przewodowego. Podobnie jak wszystkie najnowsze smartfony Samsunga, jest on odporny na wodę zgodnie ze standardem IP68, a według producenta nawet S-Pen działa pod wodą. Korpus urządzenia wykonany jest ze szkła i metalu. Wyświetlacz AMOLED o współczynniku kształtu 18.5 na 9 może pochwalić się rekordową gęstością punktów, brakiem ramek bocznych i grzywką. Wreszcie, Głośniki Stereo z obsługą Dolby Atmos, które zostały opracowane przez niedawno zakupiony AKG Samsunga, zachwyci miłośników gry i oglądania filmów na urządzeniu mobilnym.